Informacje o szkoleniach

W "Akademii Franczyzy PROFIT system" przyszli dawcy licencji poznają zasady prowadzenia biznesu franczyzowego, a licencjobiorcy dowiedzą się jakimi kryteriami należy kierować się przy wyborze franczyzy. Szkolenia firmy PROFIT system ukończyło dotychczas ponad pół tysiąca kandydatów na franczyzobiorców i franczyzodawców.

„Akademia Franczyzy PROFIT system” obejmuje trzy rodzaje szkoleń: kursy dla kandydatów na franczyzobiorców, franczyzodawców oraz szkolenia indywidualne.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i praktyków, którzy wiedzę teoretyczną popierają licznymi przykładami (case study) z rynku franczyzy. Odpowiednio skomponowany program szkoleń umożliwia pogłębienie wiedzy na temat franchisingu i uświadomienie praw i obowiązków obowiązujących dawców i biorców licencji. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Szkolenia dla franczyzobiorców

Szkolenie trwa 2 dni (każdy po około 8 godzin lekcyjnych po 45 min.) i obejmuje następujące zagadnienia:

Przyjdź na szkolenie i dowiedz się jak wybrać najlepszą dla siebie franczyzę.

Szkolenia dla franczyzodawców

Kurs trwa 2 dni (1 sesja, 16 godzin lekcyjnych po 45 min.) i obejmuje następujące zagadnienia:

Przyjdź na szkolenie i dowiedz się jak zbudować sieć franczyzową.

Szkolenia indywidualne

Szkolenia indywidualne zamawiane są przez firmy, które chcą przeszkolić większą grupę swoich franczyzobiorców lub osoby odpowiedzialne za pozyskanie i współpracę z franczyzobiorcami. Czas trwania i program dostosowany jest do oczekiwań.

Profesjonalne przygotowanie

Organizatorem szkoleń jest PROFIT system - firma konsultingowa zajmująca się kompleksowym doradztwem we franczyzie oraz współpracy agencyjnej i partnerskiej. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, ekspertów i doradców ds. franczyzy.

Dotychczas firma przeszkoliła ponad pół tysiąca przedsiębiorców zainteresowanych franczyzą i opracowała dokumentację będącą podstawą kilkudziesięciu nowych systemów zarządzanych przez uczestników projektu. Projekt „Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw” wygrał konkurs organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.