Szkolenia

W Akademii Franczyzy PROFIT system przyszli dawcy licencji poznają zasady prowadzenia biznesu franczyzowego, a licencjobiorcy dowiedzą się jakimi kryteriami należy kierować się przy wyborze franczyzy. Szkolenia firmy PROFIT system ukończyło dotychczas ponad 500 kandydatów na franczyzobiorców i franczyzodawców.

Akademia Franczyzy PROFIT system obejmuje trzy rodzaje szkoleń: kursy dla kandydatów na franczyzodawców, franczyzobiorców oraz szkolenia indywidualne.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i praktyków, którzy wiedzę teoretyczną popierają licznymi przykładami (case study) z rynku franczyzy. Odpowiednio skomponowany program szkoleń umożliwia pogłębienie wiedzy na temat franchisingu i uświadomienie praw i obowiązków obowiązujących dawców i biorców licencji. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Szkolenia dla franczyzodawców

Kurs trwa 2 dni i obejmuje następujące zagadnienia:

Przyjdź na szkolenie i dowiedz się jak zbudować sieć franczyzową.

Szkolenia dla franczyzobiorców

Szkolenie trwa 2 dni i obejmuje następujące zagadnienia:

Przyjdź na szkolenie i dowiedz się jak wybrać najlepszą dla siebie franczyzę.

Szkolenia indywidualne

Szkolenia indywidualne zamawiane są przez firmy, które chcą przeszkolić większą grupę swoich franczyzobiorców lub osoby odpowiedzialne za pozyskanie i współpracę z franczyzobiorcami. Czas trwania i program dostosowany jest do oczekiwań.

Profesjonalne przygotowanie

Organizatorem szkoleń jest PROFIT system - firma konsultingowa zajmująca się kompleksowym doradztwem we franczyzie. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, ekspertów i doradców ds. franczyzy.

Dotychczas firma przeszkoliła ponad 500 przedsiębiorców zainteresowanych franczyzą i opracowała dokumentację będącą podstawą kilkudziesięciu nowych systemów zarządzanych przez uczestników projektu. Projekt „Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw” wygrał konkurs organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.